Відень: Що Подивитись І Які Пам’ятки Відвідати

Знамениті архітектурні пам’ятки Москви, фото і відео нічної Москви. Обетная церква у Відні по праву вважається однією з найкрасивіших церков Відня. На перший погляд здається, що будівля вирізане з дерева. Це по-справжньому грандіозне спорудження, його висота становить 99 метрів, скіфія піцерія і воно є найвищим серед віденських церков. Слід відразу акцентувати увагу на тому, що в лівій частині будівлі міста не є настільки цікавими, як ті, які розташовуються в правій його частині. Для повноцінного відпочинку краще вибрати літній період, виділивши на огляд лісу весь день.

При будівництві використовувалася модель Брюссельської ратуші в неоготичному стилі. Внутрішнє оздоблення більше нагадує своєю помпезністю палац з величезними кришталевими люстрами та просторими залами. Він з’явився з веління імператриці Марії-Терезії в першій половині XVIII ст. Будівля розташована недалеко від Хофбурга та міської ратуші. Театр був зруйнований бомбардуваннями під час Другої світової війни, а на його відновлення пішло багато часу та зусиль.

Перед ратушею є парк, в якому часто проводяться різні концерти. Напередодні різдвяно-новорічних свят Ратушна площа стає особливо прекрасною. Відень стоїть на одній з найбільших водних артерій Європи, і гріх не скористатися можливістю подорожувати Дунаєм. З Відня можна вирушити, наприклад, до Братислави, столиці Словаччини.

що відвідати у відні

Озеро вважається одним з найчистіших в Австрії, адже вода прозора до такої міри, що часом створюється враження, що її немає зовсім. Високий Тауерн – найбільший і найстаріший заповідник в Австрії. Він славиться своїми гірськими вершинами (до 3000 м), водоспадами і ущелинами. Крім цього, особливо гарний взимку, коли все покривається снігом і льодом. «Бакхендль» (курка по-віденськи) – смажені в паніровці шматочки курчати, які подають з часточкою лимона, петрушкою або картопляним салатом.

П’ять Місць У Відні, Які Треба Відвідати

Це один з найстаріших німецькомовних театрів Європи. Зовнішні кріпосні ворота Вени є входом в історичне ядро міста. Ви можете знайти додаткову інформацію по темі в розділі пам’ятки Європи . Їхати потрібно на метро до Kettenbruckengasse.

Для Мобільних Пристроїв

Пратер — не лише найстаріший парк розваг, а й популярна пам’ятка Відня, куди їдуть відпочити з дітьми. Обов’язково включайте його до свого списку, куди сходити у Відні. На площі близько 6 км² облаштовано зелені зони, бігові доріжки, місця відпочинку. Але туристів найбільше приваблюють атракціони — їх тут понад 250. Найпопулярніший — Wiener Riesenrad — один із символів міста та предмет гордості його мешканців.

Поблизу знаходяться Собор святого Стефана, історична вулиця Герренгассе, а також станція метро U3. Іще один палацовий комплекс, що складається з двох частин — Верхній і Нижній Бельведер. Більшість туристів приваблює саме Верхній Бельведер, оскільки тут зібрані шедеври знаменитого Густава Клімта.

Shopping cart

close